top of page

Silvie Oostveen - Adviseur marketing en communicatie - Valkenhof

Valkenhof is een ouderenorganisatie in de regio Valkenswaard en Leende die verder kijkt dan alleen zorg. Hun missie: het leven van ouderen centraal zetten. Voor deze koerswijziging zochten zij een creatieve partner die kon meedenken én meedoen. Explose bleek de juiste partij voor zowel strategisch advies als visuele communicatie, van huisstijlmiddelen tot een eigen festivalwebsite.


Een paar jaar geleden maakten we bij Valkenhof een belangrijke omslag. We wilden niet langer de zorg centraal stellen, maar het leven van ouderen. Dat vroeg om meer dan nieuwe woorden, het vroeg om een nieuwe uitstraling. En daarin hebben we met Explose een partner gevonden die perfect bij ons past.


Wat ons aansprak? De dorpse, no-nonsense mentaliteit. En de manier waarop ze luisteren en meedenken. Niet groots en afstandelijk, maar betrokken en flexibel. Ze snappen wie we zijn en wat we willen uitstralen. Of het nu om een huisstijluiting gaat, een flyer of een website voor een specifiek project, ze schakelen snel en houden het persoonlijk.


Een van de meest bijzondere projecten was ons Valkenhof Inspiratiefestival. Een foodtruckfestival voor collega’s én gezinnen, bedoeld om op een inspirerende manier te kijken naar de zorg van morgen. Explose dacht mee over het hele concept en verzorgde alle branding: van beachflags en consumptiekaarten tot een complete festivalwebsite. Dat deden ze met veel creativiteit én toewijding.


Bart en team, van harte gefeliciteerd met 25 jaar Explose! Jullie betrokkenheid, snelheid en creativiteit maken écht het verschil. Op naar nog vele jaren fijne samenwerking!


Silvie Oostveen

Adviseur marketing en communicatie

Pand explose.jpg
Previous
Next
bottom of page